• İşletme Eğitimleri

1/4|Power BI Eğitim Videosu Serisi : BAŞLANGIÇ

  • Uzaktan Eğitim

A-Z™|Power BI Desktop ile sıfırdan başlayıp ileri seviyeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Kurs Detayları

"Power BI ile, çok az çaba harcayarak çok çeşitli veri kaynaklarına çok hızlı bağlanabiliyor ve bu verileri kullanarak Heathrow'u hiç olmadığı kadar sorunsuz yönetebiliyoruz."


Stuart Birrell, Enformasyon Müdürü (Heathrow Havalimanı, Power BI'ın yardımıyla havalimanını sakinleştiriyor.)


"Power BI sayesinde, bölgesel eğilim arkasında nerede olduğumuzu görebildik, soruna odaklanabildik ve çözüm oluşturabildik."


Matt Craig, Bölgesel Başkan Yardımcısı-Doğu Bölgesi (En popüler süpermarket zinciri Power BI ile içgörü elde edip karlılığı artırıyor.)


"Microsoft BI ve analiz araçlarını kullanmak, daha iyi kararlar almamıza ve daha fazla çocuğun hayatını kurtarmamıza yardımcı olur."


Stephanie Bruno, Veri Mimarisi Yöneticisi, EGPAF’ta Bilişim bölümü (Pediyatrik AIDS’e karşı mücadelede, veriler hayat kurtarmada yardımcı oluyor.)


------------------------------------------------------------------


Her gün, şirketler çeşitli kaynaklardan edindikleri büyük miktarlarda bilgiyi oluşturup muhafaza ediyor. Genellikle iş süreçlerinde firmalar bu kadar büyük bilginin kontrolü ve yönetiminde çok sık zorluk çekmekte. Bu durumlarda, işletme verilerini birleştirecek ve yeniden yapılandıracak yazılım teknolojileri kullanmaya ihtiyaç duyuyor.


Power BI ihtiyaç duyulan yapısal verilere doğrudan erişim sağlayan faydaları ile herkesi güçlendirir. 


Kullanımının kolay olması sebebi ile Microsoft tarafından daha çok teknik personeli olmayan kişilerinde rahatlıkla kullanılabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Güçlü, interaktif, görsel  raporlar ve çalışma alanları kısa sürede yapılabilmektedir.

Udemy

Udemy


1/4|Power BI Eğitim Videosu Serisi : BAŞLANGIÇ
Güncel fiyat

57.20 TL

Eğitim Özellikleri
  • Eğitimin 5. bölümü olan Görselleştirmeler bölümünden sonra artık kendi raporlarınızı hazırlayabilecek seviyeye geleceksiniz.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya