X

Eğitimler

Şehirler

Kurumlar

Fiyat

Sizin için 2531 kurs bulduk
Filtreler
Sıralama

 Ho'oponopono: Kadim Hawaii Bilgelik Öğretisi

Ho'oponopono: Kadim Hawaii Bilgelik Öğretisi

Dört Basit Cümle Hayatınızı Değiştirebilir!

  • Uzaktan Eğitim

01. Beynini Tanı & Kendini Yönet

01. Beynini Tanı & Kendini Yönet

Beynin ve Bilinçaltının Çalışma Prensiplerini, Zihninizi Yönetmeyi, Anda Kalmayı ve Enerjinizi Yükseltmeyi Öğrenin.

  • Uzaktan Eğitim

10. Soru Sorma Sanatı ve İletişimde Özel Beceriler

10. Soru Sorma Sanatı ve İletişimde Özel Beceriler

Beynin Çözüm Katmanını Devreye Alan Sorular Sorun. Gerektiğinde 'Hayır' Deyin. Olaylara Sonuç Çerçevesinden Bakın.

  • Uzaktan Eğitim

12. Yönetim Araçları

12. Yönetim Araçları

SWOT, SWOPH Analizi , Artı Eksi Analizi, Altı Şapkalı Düşünme, Zihin Haritaları Teknikleri

  • Uzaktan Eğitim

5 dakikada Fenomen

5 dakikada Fenomen

Biricik kendin için 5'er dakika ayırarak başarıya ve hedeflere giden yolda 'fenomen' reçete ile fark yarat.

  • Uzaktan Eğitim

6 Sigma: Operasyonel Mükemmellik Yaklaşımı

6 Sigma: Operasyonel Mükemmellik Yaklaşımı

Düşük maliyetlerle yüksek kalitede üretim yapmak ve hizmet vermek için 6Sigma yaklaşımı.

  • Uzaktan Eğitim

9 Altı'dan Exit

9 Altı'dan Exit

Finansal Özgürlüğe Nasıl Ulaşırsınız? Enneagram ile Kişilik Analizi Nasıl Yapılır? Kaygılarınızı Nasıl Yönetebilirsiniz?

  • Uzaktan Eğitim

A'dan Z'ye Diksiyon

A'dan Z'ye Diksiyon

Diksiyona dair merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir eğitim

  • Uzaktan Eğitim

Kişisel Gelişim Eğitimleri

 

Hayatınızda her şey yolunda giderken içinizde bir boşluk hisseder, günlük aktiviteleriniz sıkıcı gelmeye başlar. Bazen de arkadaş grubunuz ile otururken hiç bilginiz olmayan bir konu hakkında harika bir sohbet başlar, siz de kendinizi yalnızca onları dinlerken bulursunuz. O heyecanla süren konuşmalara bir cümle de siz eklemek istersiniz ancak maalesef söyleyecek tek bir kelimeniz dahi yoktur. Onaylamanız için oklar size çevrildiğinde kafa sallamak bile zor gelir. İş yerinde, toplantı sırasında patronunuz size bir görev verir, diğer bir çok kişi için bu görevin oldukça basit olduğunu bilirsiniz ancak sizin için öyle değildir. İşte böyle zamanlar, kendimizi özgüvensiz hissetmemize yol açabilecek durumlardır. Elbette her konuda bilgimiz ve eğitimimiz olması mümkün değil. Ancak şunu kabullenmek gerekiyor ki, yaşadığımız çağ, ne sosyal yaşantı ne de kariyer hayatında elimizdekilerle yetinerek ilerleyebileceğimiz bir çağ değil. Sosyal medyada gezinirken bile sürekli daha farklı daha ilgi çekici şeyler görmek istiyoruz çünkü ister istemez buna koşullandık. Kişisel gelişim eğitimleri bu noktada, yaşamımızda sıklıkla yer vermemiz gereken konulardan oluyor. 

 

 

Kişisel gelişim eğitimleri neden önemli?

 

Farklı dillerin konuşulduğu, farklı kültürlerin hüküm sürdüğü ülkelere, şimdiki kadar kolay ulaşılmayan zamanlarda, insanların kendi içlerindeki kuralları, kültürel değerleri ve dilleri bilmeleri yeterliydi. Teknolojik gelişmeleri takip edecekleri sosyal platformlar yokken kendilerini yetersiz hissetmemeleri de gayet doğaldı. Ancak şimdi tek tıkla dünyanın öbür ucuna bağlanabiliyor, bildiğimiz diller doğrultusunda dünyadan haber alıyoruz. Hatta kimilerimiz binlerce kilometre ötedeki şirketlerde online olarak çalışıyor. Yaptığımız işin daha çok değer göreceğini bildiğimiz dünyanın farklı ülkelerindeki şirketlerle çalışmak, yeni insanlarla tanışmak için belirli düzeyde kendimizi geliştirmemiz gerek. Bu aklınıza gelebilecek her konu ve alanda olabilir. Yeni bir dil, diksiyon becerisi, özgüven kazanma, kendini tanıma, korkuları yenme, herhangi bir sanat dalına yönelip kendini geliştirme, görsel sanatlarda el becerisi kazanma, aile ilişkilerinde uyumu koruyabilme yani kısacası kendinizde geliştirmek istediğiniz her şey, sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak. İyi bir avukat olmak için yalnızca tüm hukuk kitaplarını ezberlemek yerine; etkili konuşma, doğru beden dili kullanımı, empati kurma gibi kişisel gelişim eğitimlerini de kendinize katmalısınız.

 

 

Kişisel gelişim eğitim türleri

 

Kişisel gelişim eğitimleri, günümüzde en geniş kapsamda türler barındıran eğitim alanlarından. Bunların içerisinde mesleki ya da sosyal yönden kendinize daha çok güvenmenizi sağlayacak, bilgi ve beceri haznenizi zenginleştirecek yüzlerce eğitim yer almakta. Aile ilişkilerinde psikolojik sağlık kursu, A’dan Z’ye iş görüşmesi rehberi, Karikatür Çizimi kursu, Akıl ve zeka oyunlarını öğrenin, Beynini tanı & kendini yönet, Soru sorma sanatı ve iletişimde özel beceriler gibi farklı kurum ve kuruluşlardan, birbirinden farklı yüzlerce online ve yüzyüze eğitimi bulbikurs’da keşfedin! Almak istediğiniz kursu yazın, bulbikurs, bu kursları ücretli ya da ücretsiz alabileceğiniz pek çok platform önersin. Hayallerinize giden yolda, kendinizi sınırlamayın, öğrenmekten kaçınmayın, bugün öğrendiğiniz küçücük bir hareket bile gün gelip yaşamınızın dönüm noktasını yaratabilir.

Menü
Eğitimler
Arama
Medya