X

Eğitimler

Şehirler

Kurumlar

Fiyat

Sizin için 2404 kurs bulduk
Filtreler
Sıralama

 etik hacker eğitim seti

etik hacker eğitim seti

sosyal medya zafiyatları ve network wiraless zafiyatları

  • Uzaktan Eğitim

 Python ile Yapay Zeka: A'dan Z'ye Reinforcement Learning (7)

Python ile Yapay Zeka: A'dan Z'ye Reinforcement Learning (7)

Yapay Zekanın en gizemli konularından biri olan Reinforcement Learning (Pekiştirmeli Öğrenme) ile geleceğe hazırlanın !!

  • Uzaktan Eğitim

 Unity & Photon Network ile Online Multiplayer Oyun Sistemi

Unity & Photon Network ile Online Multiplayer Oyun Sistemi

2021 | Photon ile Online oyun | Chat | Voice | Özel Server Kurma konularını ÖĞREN. Dünyaya açılmaya Hazır mısın ?

  • Uzaktan Eğitim

.Net 5.0 & Microservice Architecture Proje İnşa Etme

.Net 5.0 & Microservice Architecture Proje İnşa Etme

.Net,Web API,Docker,RabbitMQ,Ocelot Api Gateway,MongoDB,SqlServer,SignalR,Microsoft Identity ile Microservice Proje İnşa

  • Uzaktan Eğitim

.Net 5.0 İle Microservices

.Net 5.0 İle Microservices

.Net 5.0 ile microservice mimari yapısının nasıl geliştirilebileceğini öğreneceksiniz

  • Uzaktan Eğitim

.NET Core 3.0 & C# 7 Backend Frontend Geliştirici Kursu - 1

.NET Core 3.0 & C# 7 Backend Frontend Geliştirici Kursu - 1

Kurumsal mimaride etkin bir backend geliştirici olacağınız serinin 1. bölümü. C# 7.0, ASP.NET, JWT, Autofac ve fazlası.

  • Uzaktan Eğitim

.NET Core 3.0 & C# 7 Backend Frontend Geliştirici Kursu - 2

.NET Core 3.0 & C# 7 Backend Frontend Geliştirici Kursu - 2

Kurumsal mimaride etkin bir backend geliştirici olacağınız serinin 2. bölümü. C# 7 , AOP, Validation, Cache, Transaction

  • Uzaktan Eğitim

.NET Core 3.0 & C# 7 Backend Frontend Geliştirici Kursu - 3

.NET Core 3.0 & C# 7 Backend Frontend Geliştirici Kursu - 3

Kurumsal mimaride etkin bir backend geliştirici olacağınız serinin 3. bölümü. C# 7, AOP, Authorization ,Performance, Log

  • Uzaktan Eğitim

 

Kodlama ve programlama, 2022'de önemli büyüme alanlarıdır ve yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla daha da genişlemesi beklenmektedir.

 

Her türlü endüstrideki işverenler, bu alanlarda bilgi sahibi adaylar arıyor.

 

Ayrıca, giriş engellerinin düşük olduğu, inanılmaz derecede yaratıcı ve ödüllendirici olabilen eğlencelerdir. Kurs yelpazemiz hem dijital profesyonellere hem de hobilere hitap etmektedir.

 

Çevrimiçi kodlama ve programlama eğitimi
Kodlama ve programlama okullarda giderek daha fazla öğretiliyor, bu nedenle örgün eğitimlerini tamamlayanlar, sektörlerinde değişen hıza ayak uydurmak için becerilerini geliştirmeleri gerektiğini hissedebilirler.

 

Kod veya programlama dillerini anlamak, insanların sektörlerindeki en son teknolojiyle daha tam olarak ilgilenmelerine ve en son trendleri takip etmelerine olanak tanır.

 

Sektöre yeni başlayanlar için bir kurs almak, bu alanları anlamak için yeni bir kelime dağarcığı oluşturabilir ve daha fazla çalışma için bir temel oluşturabilir.

 

Buradan, programlama dilleri veya uygulamaları hakkında daha iyi bilgi sahibi olarak ilgi alanlarınızı daha ayrıntılı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

 

Konular hakkında zaten biraz bilginiz varsa, bazı ek çalışmalar istihdam edilebilirliğinizi ve iş beklentilerinizi iyileştirebilir veya robotik bir kol programlama veya ilk sohbet robotunuzu oluşturma gibi deneylerle size bir zaman ve yer sunabilir.

 

Bu nedenle, ister kodlama kariyerinize hızlı bir başlangıç ​​yapmak ister programlama potansiyelinizi ilerletmek istiyor olun, çevrimiçi bir kurs seçmenin faydalarını görmek çok açık.

 

Bir kodlama veya programlama kursu seçme
Portföyümüz, acemilerden becerilerini ve bilgilerini aktarmak isteyebilecek deneyimli profesyonellere kadar herkese hitap etmektedir.

 

Tamamen yeni başlayanlar, veritabanlarına ve SQL'e giriş yapan bir kurs gibi bir şey denemek isteyebilir. Burada, veritabanlarının neden gerekli olduğunun temellerini ve SQL dilinin verileri nasıl arayıp değiştirebileceğini öğreneceksiniz.

 

Halihazırda bazı kodlama becerileri edindiyseniz, muhtemelen daha zorlu bir kurs isteyeceksiniz. İyi bir örnek, Weka ile gelişmiş veri madenciliği kursumuzdur. Bu güçlü araç, veri analizi ve tahmine dayalı modelleme için kullanılır.

 

Kodlama ve programlama nitelikleri


Daha kısa kurslarımızın çoğu, tamamlandıktan sonra size bir Başarı Sertifikası kazanma şansı sunar. Bunlar, sürekli öğrenmeye olan bağlılığınızı göstermenin ve başarınızı CV'nizde göstermenin harika bir yolu olabilir.

 

Çalışmalarınız aracılığıyla akademik kredi kazanmak istiyorsanız, bir mikro kimlik bilgisi sizin için doğru seçim olabilir. Bu öğrenme yöntemi size sektörle ilgili becerilerin yanı sıra bağımsız sertifikalandırma veya eğitiminize devam etmeyi seçerseniz bir dereceye kadar kredi verir.


Kodlama ne için kullanılır?


Bilgisayar kodu, bilgisayarlara görevleri tamamlamaları için talimat vermek için yazılır. Her kod satırı bilgisayara bir şeyler yapmasını söyler ve yazılımlar, uygulamalar, web siteleri ve daha fazlasını oluşturmak için kullanılabilir.

 

Hangi kodlama dilini öğrenmeliyim?


Bu sorunun doğru ya da yanlış cevabı yoktur. Farklı amaçlar için farklı kodlama dilleri kullanılır, bu nedenle asıl amacınızın ne olduğuna bağlıdır. Ancak, kodlamanın bazı ilkeleriyle ilgileniyorsanız, Python ve JavaScript gibi diller başlamak için kolay bir yerdir.

 

Kodlama becerilerinizi nasıl geliştirirsiniz?


Kodlama becerilerinizi geliştirmenin en iyi yolu pratik yapmaya devam etmektir. İster çevrimiçi kurslarımızdan birini alıyor olun, ister kendi kodlama projeleriniz üzerinde çalışıyor olun, öğrendiğiniz becerileri geliştirmeye devam edebilirsiniz.

 

Kendime programlama öğretebilir miyim?


Kendinize kodlama ve programlama becerilerini öğretmek kesinlikle mümkündür. Bu disiplinin büyük bir kısmı, sorunlara kendi cevaplarınızı ve çözümlerinizi bulmaktır. Programlama kurslarımızın birçoğunun size tam olarak bunu bir öğrenme yapısı içinde yapma şansı verdiğini göreceksiniz.

 

Kodlama ve programlama arasındaki fark nedir?


Terimler genellikle birbirinin yerine kullanılır, ancak bazı farklılıklar vardır. Kodlama, kod yazma işlemidir, programlama ise işleyen bir yazılım veya bir bilgisayar programı oluşturma işlemidir.

 

Nesne yönelimli programlama nedir?


Nesne yönelimli programlama, işlevler ve mantık yerine veri (nesne) etrafında yazılım tasarlamaya odaklanan bir bilgisayar programlama yöntemidir. Java, Python ve C++ gibi programlama dillerinin tümü nesne yönelimlidir.

Menü
Eğitimler
Arama
Medya