• Sanat ve Tasarım Eğitimleri

1 Saatte Sıfırdan Zirveye Wordpress'e Hakim Olun

  • Uzaktan Eğitim

Kolayca Wordpress blogunuzu oluşturun ve yazmaya başlayın.

Kurs Detayları

Bu kurs sayesinde Wordpress'i kendiniz keşfedebilir, ayarlarıyla oynayabilirsiniz fakat asıl öğreneceğiniz şey iyi bir blog yazısını nelerin oluşturacağıdır. Toplamda 1 saat içerisinde bilmeniz gereken her şeyi yeterli bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.
Bu kurs sayesinde yarım saatten kısa bir süre içerisinde kendi blogunuzu oluşturacak ve yazı yayınlamaya hazır hale geleceksiniz. En kaliteli blog yazılarını oluşturmanız için uymanız gereken tüm kurallar bu derste detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Kursun sonunda dilediğiniz gibi yazmaya başlayabilirsiniz.


Arama motoru optimizasyonu


Tipografi


Tema seçimi


Etiketler-Sluglar


Metin editörü kullanımı


Etkili resim kullanımı


gibi konulara değinilecek ve blog işinizden nasıl para kazanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Udemy

Udemy


1 Saatte Sıfırdan Zirveye Wordpress'e Hakim Olun
Güncel fiyat

13.20 TL

Eğitim Özellikleri
  • Okunabilir, güzel yazı yazabilmenin inceliklerini öğrenecek ve yazı kabiliyetlerini para kazandıran bir yetenek haline getirebilecekler.
  • 0'dan Wordpress üzerinden blog kurmayı öğrenecek, yaklaşık 1 saat içerisinde sitelerini insanlara açık hale getirebilecekler.
  • Yazmanın yanı sıra, insanlara yazıyı güzel gösterecek font seçimlerini, tema seçimlerini, yazı uzunluğu ve SEO optimizasyonu gibi önemli konular hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya