• Sağlık Eğitimleri

Aletsiz Evde Vücut Geliştirme 2 , Profesyonel

  • Uzaktan Eğitim

Elit seviyede aletsiz vücut geliştirme & fitness eğitimi ve programlarını öğrenin

Kurs Detayları

Bu kurs içerisinde, aletsiz şekilde kas gelişimi, yağ yakımı ve kuvvet gelişiminin aynı antrenman programı içerisinde nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.
İlk derslerde kursu kimlerin alması gerektiği, kurs içerisinde neler olduğu ve kurs içerisinde neler olmadığını anlattım. Bu dersler ön izlemeye açıktır izleyip detayları öğrenebilirsiniz.
Elit Seviyede Antrenman Yapmayı Öğrenin
Olimpik sporcuların uzun süredir kullandığı günlük değişkenli dalgalı dönemleme yöntemini bu kurs içerisinde detaylı şekilde açıkladım ve örnek antrenman planları oluşturdum. Öğrendiğiniz bu dönemleme yöntemini ve örnek programları kullanarak aynı plan içerisinde yağ yakacaksınız, maksimal kuvvetinizi geliştireceksiniz ve kas inşa edeceksiniz.
Örnek Programları İnceleyin
Program tasarımını anlatmış olsam da, size yol göstermesi için detaylı şekilde örnek programlar hazırladım. Kolay kullanabilmeniz için bu programları pdf belgesi olarak derslerin yanına ekledim.
Detaylı Teorik Bilgiyi Öğrenin
Yapacağımız antrenmanların hangi bilgilere dayandığını öğrenmek teoriyi iyi şekilde anlamak, zaman içerisin öğreneceğimiz yeni bilgileri daha kolay şekilde eklememizi sağlar. Böylelikle kendi antrenmanlarımızı değerlendirebilir ve kişiselleştirebiliriz. Öğrendiğimiz yeni egzersizleri daha kolay ve doğru şekilde antrenmanlarımıza entegre edebiliriz. Böylelikle daha verimli antrenman yapabilir ve programımıza daha sıkı sıkıya bağlanabiliriz.
Gerekli teorik bilgiyi detaylı şekilde açıkladım ve faydalandığım kaynakları daha ileri okuma yapabilmeniz için kursun sonuna ekledim.
Ülkemizde en çok satan fitness kursu olan “Aletsiz Evde Vücut Geliştirme, Fitness Eğitimi & Programları” kursunun yaratıcısı olarak, profesyonel seviyede antrenman yapmak isteyen herkese 2. kursu tavsiye ederim.
Faydalı olması dileğiyle.
Umut VarolUdemy

Udemy


Aletsiz Evde Vücut Geliştirme 2 , Profesyonel
Güncel fiyat

13.20 TL

Eğitim Özellikleri
  • Aletsiz şekilde evde kas geliştirmeyi öğrenin.
  • Aletsiz antrenman ile yağ yakmayı öğrenin.
  • Kuvvet geliştirmeyi öğrenin.
  • Dalgalı dönemlemeyi öğrenin.
  • Yağ yakımı ve kas gelişiminin birlikte nasıl yapılacağını öğrenin.
  • Detaylı şekilde hazırlanmış antrenman programlarını ve programın nasıl hazırlanacağını öğrenin.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya