• Sanat ve Tasarım Eğitimleri

Bas Gitar Kursunda Online ve Yüz Yüze Eğitim Seçeneği! ÜSTELİK BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM.

  • İzmir

MELİSA KARAN SANAT MERKEZİ MELİSA KARAN SANAT MERKEZİ bas gitar kursuna şimdi kayıt olun! İzmir Bornova Erzene Bas Gitar Kursları.

Kurs Detayları

BAS GİTAR KURSUNDA SADECE BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM FIRSATI İLE HEMEN KAYIT OLUN!
Kurumumuzda  verilen gitar eğitiminin amacı, gitar çalmayı  öğrenmek, geliştirebilmek ve  çalgıyı etkin kullanabilme basamaklarını gerçekleştirecek şekilde yürütebilmektir.
Bu eğitim süreci içerisinde; gitar eğitimine yönelik bilgi, beceri ve teknikler öğrenilmekte ve uygulanmakta; öğrencilerin müziği dinleme, anlama, yorumlama ve müzik bilgisi oluşturma gibi davranışları da geliştirmektedir.
Sürecin doğru, verimli gerçekleşmesi, öğrencinin çalgı çalmayı geliştirebilmesi ve çalgısında düzenli bir şekilde ilerlemesi, iyi hazırlanmış bir eğitim-öğretim programına bağlıdır.
Çalışmalar birebir eğitim görülen dersliklerde ve zaman zaman da stüdyo ortamında yürütülmekte, grup çalışmalarına bol miktarda yer verilmekte ve bu çalışmalar belirli dönemlerdeki konser etkinliklerinde sergilenmektedir.
Müzik teorisi ve solfej eğitimiyle de desteklenen gitar dersi, müzikal ifadeyi geliştirerek müziği kendine meslek edinmek isteyen yetenekli öğrencilere profesyonel bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktadır.
Ders süresi: 50 dk. (10 yaş ve üzeri için) 
Birebir eğitimin yanı sıra grup  eğitim seçeneğimiz de mevcuttur.
Aynı kişi aynı fırsattan ikinci kez aynı şekilde yararlanamaz. Fırsat kurumun uygun olduğu alternatif ders gün ve saatleri arasından seçilerek yapılır.
. Aylık standart ödemelerinde herhangi değişiklik olmaz. Değişiklik için kurstan en az 6 ay ayrı kalması gerekir.
 
 

Kurs.com

Kurs.com Ofline Eğitim Platformu

Bas Gitar Kursunda Online ve Yüz Yüze Eğitim Seçeneği! ÜSTELİK BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM.
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya