• Liderlik ve Yöneticelik Eğitimleri

Değişim Yönetimi ve Liderlik Eğitim Programı

  • İstanbul

Değişim Yönetimi ve Liderlik Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Eğitim başlama tarihi : Duyurulacak Eğitim yeri : Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Süre : 6 Saat (1 Gün)

Kurs Detayları

Yönetici ve liderliğini tanımları yapılarak, yönetim becerileri hakkında yöneticilere bakış açısı sağlanacak ve bir liderin sahip olması gereken özellikler ele alınacaktır. Bununla birlikte değişimin tanımı yapılarak, değişim sürecinde bir liderin sahip olması gereken özellikler ele alınacaktır. Eğitim konuyla ilgili testler, videolar ve uygulamalar ile desteklenecektir. Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından gerçekleştirilen Liderlik ve Etkin Yöneticilik Sertifika Programı L01 modülü olan Değişim Yönetimi ve Liderlik Eğitim Programının aşağıdaki koşulları sağlayan katılımcılarına, Bahçeşehir Üniversitesi SEM müdürü ile Istanbul Institute yetkilisinin imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir. En az %80 devam koşulunu sağlamaları koşuluyla verilecektir.

ISTANBUL INSTITUTE

20. yüzyılın ortalarında başlayan, özellikle son çeyreğinde yoğunlaşan değişmeler; ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel alanlarda olduğu gibi, doğal olarak, eğitim alanında da değişmeyi zorunlu kılmaktadır.

Değişim Yönetimi ve Liderlik Eğitim Programı
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri
  • 6 Saat (1 Gün)
  • Cmt - Paz / 9:30 - 16:30
  • Kontenjan 25 Kişi.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya