• Liderlik ve Yöneticelik Eğitimleri

Dergi Yayıncılığı Sertifika Programı

  • İstanbul

Dergi Yayıncılığı Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Eğitim başlama tarihi : Duyurulacak Eğitim yeri : Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Süre : 42 Saat (4 Hafta)

Kurs Detayları

A'dan Z'ye basılı ya da dijital fark etmeksizin dergi içeriği oluşturmak hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Metin yazımından, fotoğraf seçimine, spot düzeninden, disiplin kurgusuna kadar yazım alanında dikkat edilmesi gerekenler, dosya seçiminden kapak konusuna kadar her şey bu eğitimde yer alıyor. Konu ile ilgilenen herkese uygun ve genel katılıma açıktır. Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından gerçekleştirilen Dergi Yayıncılığı Programının aşağıdaki koşulları sağlayan katılımcılarına, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü, BAUSEM müdürü ile Istanbul Institute yetkilisinin imzası olacak şekilde sertifika verilecektir. %80 devam koşulunu sağlamaları koşuluyla sertifika almaya hak kazanılacaktır.

ISTANBUL INSTITUTE

20. yüzyılın ortalarında başlayan, özellikle son çeyreğinde yoğunlaşan değişmeler; ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel alanlarda olduğu gibi, doğal olarak, eğitim alanında da değişmeyi zorunlu kılmaktadır.

Dergi Yayıncılığı Sertifika Programı
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri
  • 42 Saat (4 Hafta)
  • Cmt - Paz / 9:30 - 16:30
  • Kontenjan 25 Kişi.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya