• Liderlik ve Yöneticelik Eğitimleri

Dijital Dönüşüm ve Değişen Liderlik Yapısı Eğitim Programı

  • İstanbul

Dijital Dönüşüm ve Değişen Liderlik Yapısı Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Eğitim başlama tarihi : Duyurulacak Eğitim yeri : Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Süre : 06 Saat (1 Gün)

Kurs Detayları

Dijital evrim ile birlikte gerek ticari mecralar, gerek yaratıcı ekipler, gerekte marka profesyonelleri rekabetçi ortamda farklı olmak, doğru hedef kitleye en kısa ve ucuz yoldan ulaşmanın ve dijital dünyanın sağladığı olanaklardan maksimum derece de yararlanabilmenin yöntemlerini bulmak ve entegre pazarlama iletişimini daha güçlü bir hale getirmenin çabası içine girmişlerdir. Bu eğitim modülü ile Dijital Teknolojiler ile değişen iş dünyasını örnekleri ile inceleyeceğiz ve girişimcilik eko sisteminin iş dünyasında yarattığı fırsatları tartışıyor olacağız. Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından gerçekleştirilen Micro MBA Sertifika Programı MBA11 modülü olan Dijital Dönüşüm ve Değişen Liderlik Yapısı Eğitim Programının katılımcılarına, Bahçeşehir Üniversitesi SEM müdürü ile Istanbul Institute yetkilisinin imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir. En az %80 devam koşulunu sağlamak koşuluyla verilecektir.

ISTANBUL INSTITUTE

20. yüzyılın ortalarında başlayan, özellikle son çeyreğinde yoğunlaşan değişmeler; ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel alanlarda olduğu gibi, doğal olarak, eğitim alanında da değişmeyi zorunlu kılmaktadır.

Dijital Dönüşüm ve Değişen Liderlik Yapısı Eğitim Programı
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri
  • 06 Saat (1 Gün)
  • Cmt - Paz / 9:30 - 16:30
  • Kontenjan 25 Kişi.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya