• Liderlik ve Yöneticelik Eğitimleri

Dijital Pazarlama Yeni Medya Düzeni Eğitim Programı

  • İstanbul

Dijital Pazarlama Yeni Medya Düzeni Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Eğitim başlama tarihi : 20 Haziran 2021 Eğitim yeri : Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Süre : 06 Saat (1 Gün)

Kurs Detayları

Günümüzde tüm pazarlama profesyonelleri için digital mecraları ve dijital mecraların marka iletişimine katkısını en iyi şekilde kavraması gerekmektedir. Bu eğitim program, bu değişim sürecini ve günümüzde yaygın olan dijital tanıtım kanallarının kullanımlarını ve uygulama örneklerini sunarak pazarlama iletişiminizi geliştirebilmenizde size yardımcı olacaktır. Bu eğitim modülü ile değişen pazarlamanın yeniden tanımı yapacağız ve pazarlamanın ve medya düzenini ve sosyal medya içerik yönetiminin ve sosyal medya izleme yöntemlerinin inceliklerini tartışıyor olacağız. Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından gerçekleştirilen Micro MBA Sertifika Programı MBA10 modülü olan Dijital Pazarlama Yeni Medya Düzeni Eğitim Programının katılımcılarına, Bahçeşehir Üniversitesi SEM müdürü ile Istanbul Institute yetkilisinin imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir. En az %80 devam koşulunu sağlamak koşuluyla verilecektir.

ISTANBUL INSTITUTE

20. yüzyılın ortalarında başlayan, özellikle son çeyreğinde yoğunlaşan değişmeler; ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel alanlarda olduğu gibi, doğal olarak, eğitim alanında da değişmeyi zorunlu kılmaktadır.

Dijital Pazarlama Yeni Medya Düzeni Eğitim Programı
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri
  • 06 Saat (1 Gün)
  • Cmt - Paz / 9:30 - 16:30
  • Kontenjan 25 Kişi.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya