• Yabancı Dil Eğitimleri

Farsça Gramer Kursu

  • Uzaktan Eğitim

Farsça seviyeniz ne olursa olsun, Farsça kursumda basitten zora doğru, tüm gramer konularını öğrenebilirsiniz!

Kurs Detayları

Baran Zeylan ile Dil Öğren isimli, 8000’e yakın abonesi olan  YouTube kanalımda yayınladığım videolarımı Udemy üzerinden de sizlerle paylaşmaya başladım. Udemy videolarımın birkaç avantajı var:


1) Videolar "ekran kaydı"  ile çekildiği için görüntü net bir şekilde hem bilgisayar hem de mobil cihazlardan rahatlıkla okunabiliyor.


2) YouTube'un yasaklı olduğu, MEB hattı gibi internet hatlarında Udemy'e girilebiliyor.


3) Videolar indirilebiliyor.


4) Videolar reklam içermiyor.


Bu videoların tümünü izleyip bitirdiğinizde, A1 düzeyinden C2 düzeyine kadar gelmeniz mümkün. Her gün, gerek Türkiye’den gerekse dünyanın diğer yerlerinden binlerce kişi bu videoları izleyerek yeni şeyler öğreniyor. Hatta yeni şeylerle de sınırlı kalmayıp, gittikleri Farsça kurslarında veya okudukları Farsça bölümlerinde anlamadıkları pek çok konuyu bu videolarda anlıyorlar. Sebebi; ise Farsça'yı en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde analiz ederek  kurallarını ve mantığını aktararak öğretiyor olmam.


Gramer videolarımda öncelikle o derste öğreneceğimiz gramer konusunda önce bir okuma metni geliyor. Okuma metninde yer alan kelimelerin anlamı verildikten sonra metin okuyup çevirer analiz ediyorum.Daha sonra özellikle metinde geçen gramer konularını ve ekstra gramer özelliklerini yapılarını anlatıyorum. Her gramer yapısının akabinde gelen alıştırmaları da hiç birini atlamadan çözüyorum.

Udemy

Udemy


Farsça Gramer Kursu
Güncel fiyat

44.00 TL

Eğitim Özellikleri
  • Farsça temel düzeyden ileri düzeye kadar hemen hemen tüm gramer konularına hakim olabilecek
  • Her dersin başında yer alan metinler sayesinde belli düzeyde bir Farsça kelime bilgisine sahip olabilecek
  • Yazı dilinde kullanılan Farsça ile konuşma dilinde kullanılan Farsça arasındaki temel farklara vakıf olacak

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya