• Yabancı Dil Eğitimleri

Farsça Kelime Öğrenme Seti (Vaje Amuzi- Üç Cilt Bir Arada)

  • Uzaktan Eğitim

4000 Farsça Kelime Öğreneceğiniz Muhteşem Kaynak

Kurs Detayları

Bu eğitimimizde Vaje Amuzi-yi Zeban-ı Farsi isimli 3 ciltlik kitabın tamamına ait metinleri tek tek çevirip analiz ederek işliyoruz. Bu üçlü kitap setinin her birinde yaklaşık 1300 yeni kelime öğrenmiş olacaksınız, toplamda 4000'e yakın Farsça sözcük öğrenmiş olacaksınız kurs sonunda.


Bu kursumuzda, her bir ciltte 30 ders olmak üzere gündelik hayatta  hemen hemen pek çok konuyu işleyen toplam 90 ders bulunuyor. Her Her derste genel bir konu başlığı altında 3 veya 4 okuma parçası bulunmakta olup bu okuma parçalarının tamamı okunup çok gramer ayrıntısına boğulmadan çevirisi yapılarak analiz ediliyor.


Özetle; bu kursta 90 ders olup toplamda 400'e yakın okuma parçası okuyacak ve 4000'e yakın kelime öğrenerek Farsça'da inanılmaz bir kelime hazinesine sahip olmuş olacaksınız.


Bu kursun içeriklerini  baştan sona izleyip notlar alarak çalıştığınız takdirde hem müthiş bir kelime dağarcığına sahip olmuş olacak hem de Farsça'da hemen hemen her konuda kendinizi kolayca ifade edebilir hale geleceksiniz. Ayrıca bu kurs sayesinde her seviyedeki Farsça metni çok kolayca okuyup anlayabilir hale geleceksiniz...


Yeni dersler hazır oldukça sisteme yüklenecektir...

Udemy

Udemy


Farsça Kelime Öğrenme Seti (Vaje Amuzi- Üç Cilt Bir Arada)
Güncel fiyat

44.00 TL

Eğitim Özellikleri
  • Başlangıç, orta ve ileri seviyede Farsça metinleri kolayca okuyup anlayacak
  • Hayatın hemen hemen bir çok konusunda muhteşem bir kelime bilgisine sahip olacak
  • Günlük hayatta bir çok konuda kendini rahatlıkla ifade edebilecek

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya