• Liderlik ve Yöneticelik Eğitimleri

İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm Eğitim Programı

  • İstanbul

İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Eğitim başlama tarihi : Duyurulacak Eğitim yeri : Istanbul Institute<sup>®<sup> Süre : 12 Saat (2 Gün)

Kurs Detayları

Dijital çağ birçok sektörde iş yapış şekillerini değiştirdi ve değiştirmeye de devam ediyor. Yüksek hızdaki bu değişim ve dönüşüm getirdiği kolaylıkların yanında kurumlara belirsizliği de beraberinde getirdi, bu anlamda liderlerin işi her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bu eğitim ile dijital dünyanın getirdiği değişimler hakkında farkındalık yaratma, İnsan Kaynakları’nın dijital dönüşümü ve kurum içerisindeki dijital dönüşümündeki rol ve sorumlulukları konusunda katılımcılara bakış açısı kazandırmayı hedefleniyor. Programın tamamına katılım sağlayanlara Istanbul Institute tarafından hazırlanan katılım belgesi verilecektir.

ISTANBUL INSTITUTE

20. yüzyılın ortalarında başlayan, özellikle son çeyreğinde yoğunlaşan değişmeler; ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel alanlarda olduğu gibi, doğal olarak, eğitim alanında da değişmeyi zorunlu kılmaktadır.

İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm Eğitim Programı
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri
  • 12 Saat (2 Gün)
  • Cmt - Paz / 9:30 - 16:30
  • Kontenjan 25 Kişi.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya