• Liderlik ve Yöneticelik Eğitimleri

İnsan Kaynaklarında Öğrenme ve Gelişim Yönetimi Eğitim Programı

  • İstanbul

İnsan Kaynaklarında Öğrenme ve Gelişim Yönetimi Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Eğitim başlama tarihi : Duyurulacak Eğitim yeri : Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Süre : 6 Saat (1 Gün)

Kurs Detayları

Bu eğitimde kurumsal öğrenme ve gelişim süreçleri detaylandırılacaktır. Modern öğrenen ihtiyaçları ile paralel olarak öğrenme stilleri ve yöntemlerinin paylaşıldığı eğitimde, öğrenmenin strateji haritasındaki önemi ele alınacaktır. Öğrenme tasarımı ve öğrenme verimliliğinin ölçümü detaylandırılacak, çalışan bağlılığına çok büyük etkisi olan öğrenen organizasyon kültürü aktarılacaktır. Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı IKY07 modülü olan İnsan Kaynaklarında Öğrenme ve Gelişim Yönetimi Eğitim Programının aşağıdaki koşulları sağlayan katılımcılarına, Bahçeşehir Üniversitesi SEM müdürü ile Istanbul Institute yetkilisinin imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir. En az %80 devam koşulunu sağlamaları koşuluyla verilecektir.

ISTANBUL INSTITUTE

20. yüzyılın ortalarında başlayan, özellikle son çeyreğinde yoğunlaşan değişmeler; ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel alanlarda olduğu gibi, doğal olarak, eğitim alanında da değişmeyi zorunlu kılmaktadır.

İnsan Kaynaklarında Öğrenme ve Gelişim Yönetimi Eğitim Programı
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri
  • 6 Saat (1 Gün)
  • Cmt - Paz / 9:30 - 16:30
  • Kontenjan 25 Kişi.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya