• Yazılım ve Bilişim Eğitimleri

Komple JavaScript Geliştirici Kursu

  • Uzaktan Eğitim

Asp.Net MVC-Web Api, Django - Python, Php, Ruby on Rails dillerin ön yüzünü JavaScript veya AngularJS ile kodlayın.

Kurs Detayları

  • Bir web tabanlı programlama da arka planda yazılan kodlar kadar, JavaScript kodlarında yazıldığını biliyor muydunuz?
  • JavaScript bilen yazılımcıların ya da web geliştiricilerin her zaman bir ayrıcalıkları vardır. Herkes kolay kolay bilmediği için sektörde farkındalıklı eleman olmanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla bu kursumuz ile birlikte hayalinizdeki işe daha kolay adım atmış olacaksınız. 

(Not : ANGULARJS titizlikle hazırlanmış makaleler ile anlatılmaktadır. Videolu anlatım değildir. Bonus olarak eklenmiştir.)Bir Asp .Net MVC projesinde C# ile yapılan kodlama kadar, JavaScript ile kodlama yapıldığını biliyor muydunuz? JavaScript kullanan yazılımcıların geliştirdiği sistemlerin daha akıcı ve özellikle daha özgür yazıldığını biliyor muydunuz? Standart kalıplaşmış kodlardan sizi kurtaran JavaScript, sizi özgür bırakır ve hayal ettiklerinizi sisteme dökmenizi sağlayan konuşan bir dil olduğunu bu kursta görmüş olacaksınız. Ayrıca JavaScript ile programlamayı öğrendiğinizde diğer dilleri öğrenmeniz kolay olacaktır. 


  • Tüm web tabanlı programlama dillerinde mutlaka ihtiyaç duyulan ve sektörde bilene az rastlanan JavaScript'i bu kursumuzda size sıfır seviyeden anlatarak öğretmeye çalışacağız.

Yazılım Uzmanı olarak birçok proje üzerinde JavaScript kodlaması yaptım ve kendime özel kütüphaneler geliştirdim. Bu deneyimlerle size JavaScript ile alakalı KİTAP gibi bir kurs hazırladım.


  • Diğer eğitmenlerden farklı olarak Ercan Ayhan, sizi kursu aldıktan sonra yalnız bırakmamaktadır. Her türlü sorunuzu gerek özelden gerekse kurs sayfasından çekinmeden defaatle de olsa sorabilirsiniz. Amacımız insanlığa faydalı işler çıkarmaktır.

Bu kurs içeriğinde 40'dan fazla test sorusu, 119 tane derslerde anlatılmış kaynak kodlar, 24 Makale, Her konu için yazılmış 10'dan fazla örnek, AngularJS ile web uygulama geliştirme ve Asp.Net Web Api ile Ajax kullanarak Rehber Uygulaması geliştirme gibi içeriklere sahip olabileceksiniz.


Bu kurs bir JavaScript geliştiricinin ne yaptığını, ne yapması gerektiğini önce tüm bilgileri sunarak öğretecek, nihai süreçte bir JavaScript kütüphanesinin nasıl kullanılacağını öğretecek. AngularJS ile JavaScript kodlaması öğrenip uygulama geliştirecekAsp .Net Web Api yardım dokümantasyonunu yorumlayıp JavaScript ile birlikte nasıl kullanabileceğini görecek.


Kurs ile birlikte her türlü sorularınızı anlamadığınız konuları eğitim aldığınız sayfamız üzerinden sorabilir, direkt olarak bize danışabilirsiniz.

Udemy

Udemy


Komple JavaScript Geliştirici Kursu
Güncel fiyat

77.00 TL

Eğitim Özellikleri
  • JavaScript Geliştirici olabilecek
  • AngularJS Öğrenecek
  • Kitap gibi bir kursa sahip olacak
  • Asp .Net Web Api dokümantasyonunu yorumlayıp JavaScript üzerinde kullanabilecek.
  • Bir JavaScript kütüphanesini kendi projelerinde nasıl kullanabileceğini öğrenecek

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya