• Yazılım ve Bilişim Eğitimleri

Komple Sıfırdan Adım Adım JQuery ile Harika Web Projeleri

  • Uzaktan Eğitim

Herkes için en gelişmiş ve detaylı JQUERY Kursu. Öğrendiklerini Php, Asp.Net, MVC-Web ,Python, Php, Ruby ile kullan

Kurs Detayları

Bu JQuery kursu ile en temelinden çarpıcı animasyonlar, hızlı geri bildirim formları ve Sayfa Yenilenmeden AJAX İşlemleri yapabilme gibi bir çok yetkinliği kolaylıkla öğrenebilecek ve uygulayabileceksiniz.


JQuery, Web Sayfaları ve uygulamaları oluşturmak için dünyada en çok kullanılan kütüphanedir. Karmaşık Javascript kodlarıyla uğraşmak yerine JQuery'nin sloganı olan "Az Kod, Çok İş" felsefesi ile ortaya çıkardıklarınıza inanamayacaksınız.


Bu ders jQuery'yi A'dan Z'ye öğretecek şekilde tasarlanmıştır. Javascript'i ve jQuery'yi kullanarak profesyonel dinamik web siteleri geliştirmenin inceliklerini öğreneceksiniz. 


Başarılı ve Popüler Eğitmen Avantajı


Bu Kursun Eğitmeni Emrah Yüksel Udemy üzerinde yayınladığı diğer kursları (Sıfırdan İleri Seviye Php ve Bootstrap 4) ile öğrencilerinden tam not almayı başaran ve Udemy'de 4.8 başarı puan ortalamasına sahip en başarılı eğitmenler arasında yer almaktadır.


Ders kapsamındaki bazı konular şunlardır:


DOM Manipülasyonu: DOM'daki herhangi bir öğenin içeriğini ve görünümünü, dinamik olarak eklenen öğelerin şeklini de değiştirin. Herhangi bir öğeyi rahatça seçin ve CSS stillerini, konumlandırmayı, içerik metnini vb. aklınıza gelebilecek her şeye müdahale edin.


AJAX'ı öğrenin: Yeniden yükleme yapmadan sayfanıza içerik getirmeyi ve yollamayı keşfedin. Eğitmeniniz ile birlikte adım adım uygulayacağınız proje'de JQuery, PHP , MYSQL ve Bootstrap kullanarak Sayfa yenilenmeden Veri ekleme,silme,güncelleme ve listeleme işlemlerini yapın.


Olay İşleme: Fare tıklamaları ve klavye girişi de dahil olmak üzere kullanıcı girişi olaylarını nasıl ele alacağınızı öğrenin. Ok tuşlarını kullanarak bir nesneyi sayfada nasıl dolaştırabileceğinizi ve daha fazlasını keşfedin.


Form Doğrulaması: Kullanıcılara, form göndermeden önce hatalı biçimlendirilmiş girdileri bildiren hızlı geri bildirim alanlarının oluşturulma mantığını öğrenin ve uygulayın.


+Daha fazlası


Kurs müfredatını inceleyerek 150+'den fazla olan dersleri inceleyebilirsiniz.


Güncel ve Ömür Boyu Eğitim


Bu kurs yaşayan bir kurstur ve eğitmen tarafından öğrencilerden gelen taleplere göre kursa içerik eklenmektedir. Kursun içinde sadece tüm derslere hayat boyu erişmekle kalmayacak aynı zamanda eğitmeninize de sorular sorabileceksiniz. Kişisel olarak tüm sorularınıza cevap bulmak ve bu dersten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için eğitmeniniz yanınızda olacak.


Udemy

Udemy


Komple Sıfırdan Adım Adım JQuery ile Harika Web Projeleri
Güncel fiyat

11.00 TL

Eğitim Özellikleri
  • A'dan Z'ye JQuery Temelleri
  • Ajax ile sayfa yenilenmeden işlem yapma
  • Harika efekt & animasyon oluşturma
  • Formlar için hızlı geri bildirim ve doğrulama işlemleri
  • JQuery UI Kütüphanesinin Kullanımı
  • Sayfa elemanlarına komple müdahale etme
  • Az Kod ile Çok İş Yapmayı Öğrenme

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya