• Sanat ve Tasarım Eğitimleri

Maya ile Retopoloji Uygulama ve UV Açma Teknikleri

  • Uzaktan Eğitim

Autodesk Maya ile animasyona uygun temiz bir topoloji oluşturmayı ve renklendirme için UV açılımı yapmayı öğrenin.

Kurs Detayları

iHerkese merhaba, Autodesk Maya ile retopoloji ve UV açma araçlarını öğreneceğiniz bu kursa hoşgeldiniz. Önümüzdeki yaklaşık 4 saatlik eğitim süresince, daha önce ZBrush’ta hazırladığımız bir üç boyutlu karakteri Maya programı içerisinde temiz bir topolojiyle prodüksiyona hazır hale getireceğiz. Aynı zamanda, kaplama ve renklendirme aşamasında kullanılabilecek UV verilerini hazırlayacağız.


iBu kursu takip edebilmeniz için herhangi bir önkoşul bulunmuyor. Daha önce Maya programını hiç açmamış olsanız dahi, kurs içeriği, rahatlıkla takip edebileceğiniz bir şekilde planlandı. Ayrıca burada öğrendiğiniz retopoloji ve UV açma tekniklerini, Maya dışındaki pek çok üç boyutlu modelleme programında da uygulayabileceksiniz. Ezber yaptırmadan, işin mantığını en sade şekliyle sizlere sunmaya gayret edeceğim.


Üç boyutlu modelleme, animasyon, oyun geliştirme, mimari görselleştirme, görsel efekt gibi alanlara ilginiz varsa bu kurs tam size göre! Özellikle, bu kurs süresince öğreneceğiniz teknik bilgiler, sizi rakipleriniz karşısında öne çıkaracak ve mesleki gelişiminize önemli bir katkı sunacaktır.


Kurs bitiminde öğrendiğiniz bilgilerle elinizdeki modelleri bir animasyon projesinde kullanabilecek veya Substance Painter, Mari ve Photoshop gibi üç boyutlu kaplama programlarıyla renklendirebileceksiniz.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


BİLGİLENDİRME: Ocak ayı itibariyle iş yoğunluğum son derece artmış durumda. Ne yazık ki artık Udemy kurslarıma teknik destek sunamayacağım. Bunun karşılığında tüm kurslarımın fiyatlarında ciddi bir indirime gittim. Bu sayede eğitimlerimin daha fazla öğrenciye ulaşmasını umuyorum. Çalışmalarınızda başarılar!Udemy

Udemy


Maya ile Retopoloji Uygulama ve UV Açma Teknikleri
Güncel fiyat

11.00 TL

Eğitim Özellikleri
  • Maya içerisindeki retopoloji araçlarını kullanmayı
  • Quad draw aracını ileri seviyede kullanmayı
  • Organik ve inorganik objeler üzerinde retopoloji işlemi yapmayı
  • Basit ve kompleks şekillerde UV açmayı
  • Birbirinden bağımsız UV parçalarını optimum şekilde biraraya getirmeyi
  • Materyal setleri oluşturmayı
  • Yüzey normalleri üzerinde doğru gölgelendirme için modeli hazırlamayı

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya