• Sanat ve Tasarım Eğitimleri

MEB Belgeli Keman Kursunda Online ve Yüz Yüze Eğitim Seçeneği! BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM.

  • İzmir

MELİSA KARAN SANAT MERKEZİ MELİSA KARAN SANAT MERKEZİ keman kursuna şimdi kayıt olun! İzmir Bornova Erzene Keman Kursları.

Kurs Detayları

Kurumumuzda verilen keman eğitiminin amacı, öğrencinin müzikal yeteneğini geliştirmek, yaratıcılık duygusunu keşfetmek, kemanın dünya müziğindeki yerini algılamasını sağlayıp kendisini mutlu hissettiği müzik türünde enstrümanıyla birlikte ilerlemesine destek olmaktır. İşte bu nedenle eğitim programımızda klasik müzik eğitimi ile birlikte, farklı müzik türlerine de yer verilmiştir.
Derse başlamadan önce öğrencinin duyma yeteneği ve fiziksel uygunluğu ile ilgili saptamalar yapılır. Bu uygulama öğrencinin doğru ve sağlıklı yönlendirilmesi açısından önem taşır.
Eğitim sistemimizde her yaş ve seviye için ayrı bir program uygulanmaktadır. Öğrencinin seviyesi, tercihi,  yaşına göre aylık ders sayısı ve ders süreleri konusunda çeşitli seçenekler bulunmaktadır.
Müzik teorisi ve solfej eğitimiyle de desteklenen keman dersi, müzikal ifadeyi geliştirerek müziği kendine meslek edinmek isteyen yetenekli öğrencilere profesyonel bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktadır.
Yıl içerisinde atölye çalışmaları, konser ve dinletiler, orkestra çalışmaları içerisinde yer alan öğrenci, birlikte çalışma disiplinini edinirken aynı zamanda özgüven duygusunu olumlu yönde pekiştirir.
Kurumumuzda keman eğitimi alan her öğrenci, ücretsiz olan solfej - kulak eğitimi ve orkestra derslerinden faydalanmakta ve yılda 5 kez konser verme imkanına sahip olmaktadır.
Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı' na bağlıdır ve dileyen öğrenciler usta öğretici sertifikası programına katılabilirler. Ayrıca kurumumuz İngiltere'deki West London University'nin yetkili eğitim kurumudur ve tüm dünyada geçerli olan London College of Music Diploma programı için kayıt yaptırılabilmektedir.
Aynı kişi aynı fırsattan ikinci kez aynı şekilde yararlanamaz. Fırsat kurumun uygun olduğu alternatif ders gün ve saatleri arasından seçilerek yapılır.
. Aylık standart ödemelerinde herhangi değişiklik olmaz. Değişiklik için kurstan en az 6 ay ayrı kalması gerekir.

Kurs.com

Kurs.com Ofline Eğitim Platformu

MEB Belgeli Keman Kursunda Online ve Yüz Yüze Eğitim Seçeneği! BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM.
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya