• Sanat ve Tasarım Eğitimleri

Salsa - Bachata - Samba - Ça Ça Ça

  • İstanbul

DENİZ GÜNEŞ MÜZİK & DANS AKADEMİSİ DENİZ GÜNEŞ MÜZİK & DANS AKADEMİSİ sportif latin dans kursuna şimdi kayıt olun! İstanbul Kartal Çavuşoğlu...

Kurs Detayları

Deniz Güneş Müzik ve Dans Akademisi 1996 yılında Dr. Deniz Güneş tarafından İstanbul/Kartal’da kurulmuştur. Eğitime başladığı günden bugüne akademik çizgisini koruyan kurumumuz bilinçli, sistemli ve alanında uzman eğitimcileri ile Kartal’daki en köklü müzik okuludur. Bugüne kadar yüzlerce öğrenci yetiştirmiş ve yetiştirmekte olan okulumuz, her geçen sene farklı branşlarda eğitim programları açarak gelişimine devam etmektedir.
 
 dersleri şeklinde, hafta sonu veya hafta içi talebe göre programlanmaktadır. Daha evvel eğitim almış öğrencilerimizin seviyesine baktıktan sonra uygun sınıflara dahil etmekteyiz..
  dönemsel olarak: başlangıç, orta düzey ve iyi düzey olarak üç döneme ayrılmıştır. Her dönem 4 ila 6 ay civarında sürmektedir. Sınıfın başarısı, eğitim döneminin kısalması veya uzamasında etkilidir. En son süreçte ileri sınıf eğitimleri vardır. Bu sınıflar dans edenlerin ve önceden eğitim almış olan arkadaşlarımızın katılımıyla oluşmaktadır. Bazı ileri derece dans sınıfları yapılan workshop ve masterclass eğitimleriyle birlikte yürütülür.
Yaz döneminde eğitimine devam etmek isteyen adaylarımız Yaz Dönemi [haziran, temmuz ve ağustos] tüm grup derslerimiz %30 indirimli olduğu gibi, hızlandırılmış bir eğitim programını da içermektedir.
Grup Dersi
8-15 kişi
1 gün x 1,5 saat
Kişiye özel
2 haftada 1 gün
1 Gün
Özel
Birebir
1 gün x 50dk
Kişiye özel
Grup Dersleriyle
1 Gün
Yarı Özel
2 kişi
1 gün x 1 saat
Kişiye özel
1 gün x 1 saat
1 Gün
Etüt dersleri, kurumun belirlediği uygun bir zamanda öğrencilerin kendi aralarında çalıştıkları derstir. Zaman zaman dersin öğretmeni veya asistan öğretmen etüt dersini verebilir. 
Hafta içi saat 10:00 ile 16:00 saatleri arası "Tabletten-Sanata" kampanyamız ile tüm öğrenci ve ev hanımlarına %40 indirimli aylık 145TL den eğitim alma fırsatı veriyoruz. Ev hanımları boş vakitlerinde sanatla ve dansla içiçe olurken; öğrencilerimiz de okul öncesi veya sonras sosyal medyadan uzaklaşıp gerçek yaşamın tınılarıyla buluşacaklar...
Özellikle 4-12 yaş aralığındaki öğrenci adaylarımıza dans sunumlarını [presentation] önemli görüyoruz. Amacımız öğrencinin duygu ve düşüncesinde tamamen doğru eğitim programı ile eğitime başlamasıdır. Bu bağlamda tüm çocuk ve yetişkin öğrenci adaylarımız belirlenen süre kadar derslere katılıp yeteneklerini ölçebilir ve ön bilgi edinebilir.

Kurs.com

Kurs.com Ofline Eğitim Platformu

Salsa - Bachata - Samba - Ça Ça Ça
Güncel fiyat

175.00 TL

Eğitim Özellikleri

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya