• Kişisel Gelişim Eğitimleri

Sınav Kazandıran HIZLI OKUMA EĞİTİMİ (%80+↑ ANLAYARAK)

 • Uzaktan Eğitim

4x (LGS/TYT/DGS/KPSS/ALES) Hızlı okuma eğitimimizle okulda ve hayat okulunda; rakiplerinizden sıyrılın, zafere ulaşın!

Kurs Detayları

DEĞERLİ KURSİYERLER


Hepinize içten sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Bu yazıyı okuduğunuza göre, hızlı okuma ayrıcalığına sahip olmak isteyenlerdensiniz.


   21. Yüzyıl çok büyük değişimlerin yaşanacağı bir süreç olacaktır. Bildiğiniz gibi değişim hızlanarak devam ediyor. Yeni dünya; yapay zeka, makine öğrenmesi, robotların iş yaşamına katılması gibi avantajlı fakat bir diğer yandan da insanların kitlesel işsizlik tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı bir evreye girdi. Hiçbir zaman bir kaos herkes için yıkıcı etki yaratmaz. Doğru yetkinliklere sahip olan kişiler ve organizasyonlar düzen yeniden kurulduğunda en başarılı sonuçları elde ederler.Bu sebeplerle kaos yaşamın bir adım sonraya geçmesi için gerekli ve doğaldır. Klasik eğitim sadece sınavlara odaklı olduğu için bizim yeterlilik konusunda endişelerimiz var. Evet elbette hızlı okuma becerisi sınavlarda başarı için çok etkili sonuçlar veriyor. Fakat bununla birlikte çocuklarımızdan başlayarak eğitim kurumlarına kadar her birimizin bilgi çağına ayak uydurabilecek becerileri kazanması artık bir zorunluluk. Bizler de bu becerilerin kazanılması yönünde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. İş kariyerlerini ve gelecek umutlarını bu yüzyılda ortaya koymak isteyenlerin, kendilerini başarıya götürecek yeni becerilere sahip olmaları zorunludur. Biliyorsunuz, yaşantımız boyunca öğrendiğimiz bilgilerin büyük bir bölümüne okuyarak sahip oluruz. Günümüzde bilginin, maddi ve manevi zenginliğin, en güçlü kaynağı olduğunu öğrenseydiniz; bilgiye diğer insanlardan 3-4 kat daha hızlı ulaşmak, sizi heyecanlandırır mıydı?


Bu yeteneğe sahip olmakla kendinizi o çok şanslı azınlık arasında hissedeceksiniz.


   Seminerde, sunumdan çok egzersiz ve uygulamalar önem taşımaktadır. Başarıyı seven insanlarla çalışmanın mutluluğunu birlikte yaşamak dileğiyle. Umarım emek ve harcadığınız zamanın karşılığını fazlasıyla alırsınız.


                           


Bircan KÖYCÜUdemy

Udemy


Sınav Kazandıran HIZLI OKUMA EĞİTİMİ (%80+↑ ANLAYARAK)
Güncel fiyat

55.00 TL

Eğitim Özellikleri
 • Hafıza teknikleri sayesinde beyninizi daha etkin kullanabileceksiniz.
 • Hızlı Okuma Teknikleri ile Anlayarak 3-4 kat daha hızlı okuyabileceksiniz.
 • Konsantrasyon ve dikkat problemi yaşayan kursiyerlerimiz dersteki egzersizler sayesinde gelişim kaydediyorlar.
 • Stres yönetimi ve zaman yönetimi becerilerinde ustalaşarak sınav sürecindeki kaygıyı ve sınav anını başarıyla yönetebilecek ve istediğiniz sonuçlar için başarının önündeki engelleri kaldırmış olacaksınız.
 • Kursiyerlerimiz genel olarak öğrenmeyi de öğrendiklerini ifade ediyorlar.
 • Hızlı okuma ve Hafıza Teknikleri
 • Sınav anında stresi yönetmek ve hafızayı optimum seviyede kullanabilmek.
 • Öğrenmeyi öğrenmek
 • Her Pazar Soru-Cevap Yayınlarımızda; Canlı Derslere Katılabilirsiniz.
 • Kursiyerlerimizin denemelerdeki net sayısı; ortalama 20 net kadar artıyor.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya