• Liderlik ve Yöneticelik Eğitimleri

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Programı

  • İstanbul

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız. Eğitim başlama tarihi : Duyurulacak Eğitim yeri : Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Süre : 6 Saat (1 Gün)

Kurs Detayları

Dünyadaki hızlı değişim rollerin yeniden belirlenmesi, yeni mesleklerin doğması ve beraberinde bazı alanların sahnedeki rolünün sona ermesine sebep oluyor. Bu bağlamda İnsan Kaynaklarının da iş dünyasındaki rolünü yeniden yapılandırmasını gerekli kılıyor. Bu eğitimde amaç, iş dünyasında İnsan Kaynakları profesyonellerinin becerilerini güçlendirmesi ve yönetim basamaklarında yer almasını sağlayabilecek temel bilgileri paylaşmaktır. Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Sertifika Programı IKY03 modülü olan Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Programının aşağıdaki koşulları sağlayan katılımcılarına, Bahçeşehir Üniversitesi SEM müdürü ile Istanbul Institute yetkilisinin imzası olacak şekilde katılım belgesi verilecektir. En az %80 devam koşulunu sağlamaları koşuluyla verilecektir.

ISTANBUL INSTITUTE

20. yüzyılın ortalarında başlayan, özellikle son çeyreğinde yoğunlaşan değişmeler; ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel alanlarda olduğu gibi, doğal olarak, eğitim alanında da değişmeyi zorunlu kılmaktadır.

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitim Programı
Güncel fiyat

Fiyat al

Eğitim Özellikleri
  • 6 Saat (1 Gün)
  • Cmt - Paz / 9:30 - 16:30
  • Kontenjan 25 Kişi.

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya