• Satış ve Pazarlama Eğitimleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) - 2

  • Uzaktan Eğitim

Bu ders, web sitenizi arama motorlarında daha görünür kılarak, çevrim içi pazarlama çabalarınızın daha iyi sonuçlar vermesine yardımcı olacak.Bu derste, Arama Motoru Optimizasyonundan yani SEO’dan mak

Kurs Detayları

Bu ders, web sitenizi arama motorlarında daha görünür kılarak, çevrim içi pazarlama çabalarınızın daha iyi sonuçlar vermesine yardımcı olacak.
Bu derste, Arama Motoru Optimizasyonundan yani SEO’dan maksimum fayda sağlamanıza ve SEO performansınızı ölçmenize yardımcı olacak başlıca araçları – Google Search Console ve Google Analytics – kullanmayı öğreneceksiniz. Web siteniz için SEO’yu geliştirecek ileri düzey SEO tekniklerini (Google’ın web sitelerini neye göre sıraladığını, link oluşturmanın ne olduğunu ve arama motorları sonuç sayfalarında daha yüksek sıralamalar elde etmek için backlink’lerin nasıl oluşturulduğunu) göreceksiniz. Her boyuttaki işletmeler için marka farkındalığı oluşturmada, siteye ziyaretçi trafiği yönlendirmede ve SEO’yu arttırmada sosyal medyanın etkilerini öğreneceksiniz.

Bilgeiş

Bilgeiş Projesi, Türkiye’de işçi ve işverenlerin uyum yeteneklerinin geliştirilmesine katkı sağlanması, teknolojiye uyumu geliştirilmiş bir işgücü piyasası oluşturulmasının desteklenmesi, Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin kullanımın ve etkinliğinin artırılması, işçi ve işveren düzeyinde kapasite geliştirilmesi doğrultusunda uygulanmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) - 2
Güncel fiyat

Ücretsiz

Eğitim Özellikleri

Paylaş

Menü
Eğitimler
Arama
Medya