• 5/4/2021

Acıbadem Üniversitesi, 2007 yılında Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan sağlık bilimleri alanında tematik bir üniversitedir. Sağlık hizmetlerinde 25 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle oluşan Acıbadem kültürünü yükseköğretime taşıyan üniversite; güçlü akademik kadrosu, gelişmiş teknolojik altyapısı ile alanında donanımlı ve sürekli gelişime açık sağlık profesyonelleri yetiştirir.

İstanbul Anadolu yakasında 100.000 metrekare kapalı alana sahip, LEED Gold (Leadership in Energy and Environmental Design – Çevre ve Enerji Tasarımında Liderlik) Sertifikalı Kerem Aydınlar Kampüsü ile Acıbadem Üniversitesi akademik ve sosyal imkanları ile fark yaratmaktadır.

Üniversite bünyesinde yer alan Klinik Simülasyon ve İleri Düzey Endoskopik – Robotik Cerrahi Eğitim Merkezi –CASE, sahip olduğu tüm departmanlar ve teknolojik alt yapısı ile alanında dünyadaki en kapsamlı medikal eğitim merkezlerinden biridir. Merkez, CAE Akademi tarafından verilen dünyada sadece iki medikal eğitim merkezinin sahip olduğu “Center of Excellence (Mükemmeliyet Merkezi) Sertifikası’na sahiptir. Network of Accredited Clinical Skills Centers of Europe (NASCE) ve Society for Simulation in Healthcare (SSH) tarafından akredite edilmiş olan merkez mezuniyet öncesi ve sonrasına yönelik eğitimler vermektedir.

Acıbadem Üniversitesi; 5 Fakültesi, 2 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitüsü ve farklı birçok alanda projelerin yürütüldüğü araştırma merkezleri ile öğretime devam etmektedir.

Sağlık Hukuku Sertifika Programı

Sağlık Hukuku Sertifika Programı

Sağlık Hukuku Sertifika Programı kapsamında; sağlık hukuku kavramının tanımı, gelişimi, temel konuları ve sorunlarına ilişkin detaylı bilgi verilmesi amaçlanmıştır. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi onaylı, ıslak imzalı ve sertifikalı online eğitim.

  • Uzaktan Eğitim
Tıbbi Uygulama Hataları Olgu Örnekleri Eğitimi

Tıbbi Uygulama Hataları Olgu Örnekleri Eğitimi

Tıbbi Uygulama Hataları Olgu Örnekleri Eğitimi, tıbbi uygulama hatalarına dair önemli bilgileri yaşanmış olgu örnekleriyle (gerçek vakalar üzerinden) akılda kalıcı ve pratik şekilde aktarmaktadır.

  • Uzaktan Eğitim
Küresel Boyutta Tıbbi Uygulama Hataları Eğitimi

Küresel Boyutta Tıbbi Uygulama Hataları Eğitimi

Küresel Boyutta Tıbbi Uygulama Hataları Eğitimi programının içeriği tıbbi uygulama hatalarına dayanmaktadır. Bu alanda yapılan hataların detaylı bir şekilde analiz edilmesine dair yetilerin kazandırılması amaçlanmakta olup, program içeriğinde özellikle de Dünya ülkelerinin başlıca tıbbi uygulama hataları ele alınmaktadır.

  • Uzaktan Eğitim
Tıbbi Uygulama Hatası - Komplikasyon Ayırımının Yapılması Eğitimi

Tıbbi Uygulama Hatası - Komplikasyon Ayırımının Yapılması Eğitimi

Tıbbi Uygulama Hatası - Komplikasyon Ayrımının Yapılması Eğitimi programı içeriğinde; tıbbi uygulama hatalarına dair temel bilgilerin yanı sıra söz konusu hataların hukuki boyutlar açısından incelenmesi de yapılmaktadır.

  • Uzaktan Eğitim
Menü
Eğitimler
Arama
Medya