• 6/4/2021

Boğaziçi Enstitüsü bir uzaktan eğitim kurumu olmanın yanında, sizlerin geleceğine şekil veren, kariyerinizi baştan aşağı üstün niteliklerle donatacak bilgileri aktaran, kişisel gelişiminiz için dünya standartlarında hizmet veren bir eğitim yuvasıdır. 

Bilgi ve fikrin ilmek ilmek dokunduğu Boğaziçi Enstitüsü, örgün ve uzaktan eğitim metotları ile bugüne kadar binlerce öğrencisini başarıyla mezun etmenin gururunu yaşamaktadır. 

Kapsamlı eğitim metotları ve çağın gerektirdiği eğitim konularıyla sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin eğitim kurumu konumundaki enstitümüz, ticari kaygıların ötesinde vermiş olduğu hizmeti her şeyden önce bu ülkeye önemli bir borç olarak görmektedir.

Bu samimiyetle çıktığımız yolda yine aynı samimiyetle devam ederek, binlerce samimi kalbi kazanmanın mutluluğunu ayrıca yaşamaktayız.

Boğaziçi Enstitüsü mesleki ve kişisel gelişime dayalı farklı birçok alanda, uzaktan ve örgün eğitim vererek başarı elde etmenizi sağlamaktadır. Bu başarının sonunda da sektöründe büyük bir prestije sahip olan Boğaziçi Enstitüsü sertifikaları ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ‘la bu süreci taçlandırmaktayız.

Her şeyden önce eğitim verdiği kişilere yeni bir şeyleri katma hedefinde olan akademisyen kadromuz, sizlere en iyisini sunabilmek adına gayret sarf etmektedirler. Boğaziçi Enstitüsü Türkiye sınırlarını aşan bir üne kavuşmuş ve farklı Türk devletlerinden öğrencilerinde önemli tercihleri arasında yer almıştır. 

Alanında seçkin akademisyen ve eğitimcilerle hizmetlerine devam eden Boğaziçi Enstitüsü, farklı birçok alanda sertifika sağlayan ve sektöründe kendini ispat etmiş en nitelikli kuruluşların başında gelmektedir.

Başarılı Bir Kariyer İçin Sende Bize Katıl

Kurumunuz Personelleri İçin Eğitim İhtiyacınız mı Var? Kurumsal Eğitim Talep Et!

Masal  ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

Boğaziçi Enstitüsü uzman kadrosu tarafından hazırlanan Masal Anlatıcılığı ve Hikaye Anlatıcılığı eğitimini inceleyin. Kayıt olun ve sertifikanızı alın.

  • Uzaktan Eğitim
İşaret Dili Eğitimi (İleri Seviye)

İşaret Dili Eğitimi (İleri Seviye)

Boğaziçi Enstitüsünün hazırladığı İleri Seviye İşaret Dili Eğitimi sayesinde engelleri kaldıracaksınız. Eğitimi incelemek için sayfamızı ziyaret edin.

  • Uzaktan Eğitim
Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi

Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olmak Eğitimi

Boğaziçi Enstitüsünün uzman kadrosunun hazırladığı Anaokulu ve Kreşte Psikolog Olma Eğitimini hemen şimdi bir tıkla alarak, iş hayatınızda ön plana çıkın!

  • Uzaktan Eğitim
Stresle Başa Çıkma Eğitimi

Stresle Başa Çıkma Eğitimi

Boğaziçi Enstitüsünün hazırladığı ücretsiz stresle başa çıkma eğitimi sayesinde siz de stresinizi kontrol etmeyi öğrenin. Eğitimi incelemek için tıklayın.

  • Uzaktan Eğitim
Menü
Eğitimler
Arama
Medya