• 7/4/2021

Uzaktan eğitim en kısa anlamıyla, internete bağlanan cihazları kullanılarak zaman ve mekandan bağımlılığı olmadan bireylerin eğitim almalarını sağlar. Sürekli artan yoğun iş temposu, hızlıca hayata atılma telaşı, geçinme sorunları, maddi sıkıntılar, seyahat engeli gibi sebeplerden eğitimlerine ve kişisel gelişiminize yeterince zaman ayıramıyor oluşunuz için alternatif bir eğitim yöntemi olmuştur.

Yaşadığınız yerde eğitim olanakları kısıtlı olabilir, eğitim kurumlarına ulaşımda zorluklar olabilir, müsait zamanlarınızda alacağınız eğitime uygun kurs bulamayan çalışan kişilerin, kişisel gelişiminize zaman, mekan veya ulaşım zorluğundan kaynaklı vakit ayıramayan kişilerin, bunların haricinde online eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden bireylerin diledikleri eğitimi almalarına uzaktan eğitim kursu ile imkan sunmaktayız.

İstanbul eğitim sertifika eğitim ve materyallere 7/24 erişilebilir ve istenildiğiniz kadar tekrar edilebilir. Bu avantajla kursa katılan her bir birey kendi hızında öğrenme imkanları bulmaktadır.

İstanbul eğitim sertifika, dünyanın her yerinde zaman ve mekan fark etmeksizin kişilerin yaşam boyu eğitim süresince büyük avantajlar ve olanaklar sağlamaktadır. Gittikçe zorlaşan haya içinde mesleki ve kişisel gelişiminizi sürekli güncel tutmak gerekmektedir bunun için uzaktan eğitim olanaklarından faydalanmak kaçınılmaz olmuştur. İstanbul Eğitim Sertifika Uzaktan Eğitim platformu bilgi ve tecrübeli eğitim danışmanları sayesinde geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli kursiyerlere sunmaktadır.

İstanbul Eğitim Sertifika Uzaktan Eğitim Merkezi, 2017 yılında uzman eğitimciler ve İşletme Mezunları ile kurulmuş, ”Kaliteli Eğitim ve Etkin Zaman Yönetimi” ilkesi ile yola çıkmıştır. 4 yıldır eğitim dünyasın da ayakta kalmayı başarabilmiş kendini ilerletmiş ve binlerce kişiye online uzaktan eğitim sistemi üzerinden eğitim ve sertifika hizmeti sunmuştur.

Eğitim sistemine bilgisayar, tablet veya telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekan kısıtlamasını düşünmeden online eğitim alabilirsiniz.


Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Uzaktan Eğitimi

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Uzaktan Eğitimi

Akıl Zeka Oyunları Eğitimi Kursu (160 Saat) Satranç Eğitimenliği (100 Saat) 260 Saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı Eğitim Sertifikası Ayrıntılı Bilgi İçin Hemen Ara 0507 879 96 40

  • Uzaktan Eğitim

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı Uzaktan Eğitim

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı Uzaktan Eğitim

Satranç Eğitmenliği Eğitimi Kursu 100 Saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı Satranç Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası Ayrıntılı Bilgi İçin Hemen Ara 0507 879 96 40

  • Uzaktan Eğitim

Projektif Testler Uygulama ve Raporlama Eğitimi Uzaktan Eğitim

Projektif Testler Uygulama ve Raporlama Eğitimi Uzaktan Eğitim

Projektif Testler Uygulama ve Raporlama Eğitimi Kursu 70 Saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı Projektif Testler Uygulama ve Raporlama Eğitimi Sertifikası Ayrıntılı Bilgi İçin Hemen Ara 0507 879 96 40

  • Uzaktan Eğitim

Masal Terapisi Eğitimi Uzaktan Eğitim

Masal Terapisi Eğitimi Uzaktan Eğitim

Masal Terapisi Eğitimi Kursu 120 Saatlik Devlet Üniversitesi Onaylı Masal Terapisi Eğitimi Sertifikası Ayrıntılı Bilgi İçin Hemen Ara 0507 879 96 40

  • Uzaktan Eğitim
Menü
Eğitimler
Arama
Medya