• 4/4/2021

Enstitü resmi adıyla T.C MEB Özel İstanbul Uzaktan Eğitim Kursu olarak kayıtlıdır.

İstanbul İşletme Enstitüsü (Özel İstanbul Uzaktan Eğitim Kursu), öğrencilerin yeni bakış açıları kazanması, mesleki becerilerini geliştirmesi ve belirli bir alanda uzmanlaşmaları için oluşturulmuş uzaktan ve örgün eğitim sunan kuruluştur. Bu fikri ve kuruluşu öğrenmeye istekli bireyler oluşturdu. H. Clausen öğrenmenin pahalı olduğunu söylüyor. Günümüz bilgi toplumunda bilgi çok değerli ve pahalıdır. Ancak parayla satılamayan ve parasal bir değeri olmayan öğrenme arzusu faaliyetlerimizin asıl amacını oluşturuyor. Biz öğrenme arzusunu her şeyin üstünde tutuyoruz. Yeni şeyler öğrenmeye istekli bireyler olduğu sürece bizler de yeni şeyler anlatmaya devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bu yana aramıza yeni uzmanlar ve akademisyenler katıldı ve katılmaya devam ediyor. Kuruluş yılımız olan 2012 yılından bu yana birçok Sivil Toplum Kuruluşu ile çalışma yaptık. İşaret dili gibi toplumsal fayda yaratan eğitimleri destekledik ve gelecek hedeflerimiz arası ekledik. Özellikle uzaktan eğitim alanında ülke sınırlarını aşan bir aşamaya gelmek gelecek planlarımızda emin adımlarla yürümemizi sağlıyor.

Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından verilen eğitim programlarında, kişilerin yeni yönetim anlayışı ve vizyonuna sahip olması amaçlanıyor. Girişimlerine yeni bir yol haritası çizebilecek bilgi ve yönetim yeteneğine teorik ve pratik olarak sahip olabiliyorlar. Eğitimler üniversite öğrencileri, profesyoneller ve yöneticiler gibi geniş çaplı bir hedef kitleye hitap etmektedir.

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Yöntemleri

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Yöntemleri

Zor müşterilerle başa çıkma eğitimi bu süreci kolaylıkla atlatmanızı sağlar. Zor müşterile başa çıkma sertifika programı ücretsizdir.

  • Uzaktan Eğitim
  • 1 dönem
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimi

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitimi

Kullanıcı deneyiminin ne olduğunu bu konuda ne zaman ve neden araştırma yapılması gerektiğini tüm ayrıntılarıyla Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) Eğitiminde göreceksiniz.

  • Uzaktan Eğitim
  • 1 dönem
Perakende Yönetimi Eğitimi

Perakende Yönetimi Eğitimi

Perakende ve perakendecilik kavramının öğreneceğiniz Perakende Yönetimi Eğitimi sayesinde mağaza yönetimini daha bilinçli yürüteceksiniz. Mağaza ekibi ve yönetimi konularına hakim olacaksınız

  • Uzaktan Eğitim
  • 1 dönem
Instagram'da Etkili Satış Yapma Teknikleri

Instagram'da Etkili Satış Yapma Teknikleri

Etki ve etkileşim hızını arttıran sosyal medya alanlarında satış tekniklerini öğrenmek istemez misiniz? Instagram’da Etkili Satış Teknikleri Eğitimi ile sosyal medyanın gücünü kullanarak ürün

  • Uzaktan Eğitim
  • 1 dönem
Menü
Eğitimler
Arama
Medya